سوالات متداول

omomi

p1

p2

 • شرایط و قوانین فروش فایل چگونه هست؟

  1. هرگونه فایلی که مصادیق محتوای مجرمانه دارد یا در ارتکاب جرم مورد استفاده است مجاز نیست.
  2. محتوای فایل و اطلاعات فایل (عنوان و توضیحات) نباید بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  3. فایل‌ها متعلق به فروشنده کالای مجازی باشد یا اینکه مشکل حقوقی در فروش به غیر نداشته باشد.
  4. مسئولیت فایل‌های آپلود شده به عهده کاربر فروشنده است و ما هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.
  5. در صورت کشف محتوای نامربوط با عنوان فایل یا محتوای بی‌کیفیت، فایل حذف خواهد شد و در صورت تکرار حساب فروشنده مسدود خواهد شد.
  6. حذف فایل یا مسدود شدن حساب کاربری پس از تذکر به کاربر و درخواست توضیحات انجام می‌پذیرد. در صورت عدم ارائه توضیحات قابل قبول حساب کاربر مسدود شده و کاربر توانایی ورود به حساب خود را نخواهد داشت.
  7. به منظور جلوگیری از فروش فایل بی‌کیفیت، تسویه مالی ۴ یا ۵ روز پس از درخواست تراکنش انجام خواهد پذیرفت.

 • میزان پورسانت در فروشگاه فایل چگونه می باشد؟

  بستگی دارد که فایلی که شما برای فروش گذاشته اید چه قیمتی برای آن تعیین کرده اید. و همچنین آیا برای اینکه دیگر همکاران کمک کنند به فروش آن فایل مبلغی از آن را به عنوان پورسانت در نظر گرفته اید یا خیر .

 • نحوه تسویه حساب با فروشندگان به چه صورت است ؟

  فروشگاه فایل یک سیستم حسابداری کامل با جزئیات در اختیار هر فروشگاه میگذارد که درآمد و میزان فروش فروشنده کاملا مشخص است و هرزمان که مایل باشد می تواند درخواست تسویه حساب نماید و مبلغ درخواستی به حساب بانکی فروشنده واریز میشود.

 • زمان تسویه حساب و واریز به حساب فروشنده چه مدتی است ؟

  زمان تسویه حساب فروشنده 4 روز پس از درخواست می باشد علت این تاخیر شکایت احتمالی خریداران از فروشنده در خصوص فایل ها می باشد که درصورتیکه ظرف 4 روز شکایتی وجود نداشته باشد مبلغ به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

p3

 • آیا بابت فروشی که از اپلیکیشن انجام می شود نیز پورسانت دریافت می کنم؟
  بله هیچ فرقی ندارد خرید از طریق اپلیکیشن چه از طریق سایت شما صورت بگیرد پورسانتش متعلق به شما می باشد.
 • آیا ارایه محصولات با نام و لوگو شما انجام می شود؟

  خیر، سعی شده است که در ارایه محصولات هیچ نامی از ما وجود نداشته باشد و حتی در پیامکی که پس از خرید به مشتری ارسال می شود، نامی که شما انتخاب می کنید ارسال می شود.

 • آیا پشتیبانی از مشتریان برعهده من است؟

  خیر، پشتیبانی از مشتریان توسط تیم پشتیبانی ما که شامل یک مرکز تماس و یک مرکز پشتیبانی مکتوب از طریق ایمیل و تیکت می باشد، توسط نیروهای مجرب ما انجام می گیرد و در مورد پشتیبانی مشتریان نیز دغدغه و مسئولیتی نخواهید داشت.

 • آیا خودم باید محصولات را تهیه کنم و آن ها را در فروشگاه قرار دهم؟

  خیر، تمامی مراحل تهیه شارژها، پرداخت قبوض، تهیه گیفت کارت، آنتی ویروس و ورود اطلاعات این محصولات توسط ما انجام می شود و شما هیچ دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت.

 • نحوه تسویه حساب پورسانت های دریافتی موجود در پنل کاربری چگونه است؟
  پورسانت های دریافتی به صورت آنی پس از هر خرید به حساب کاربری شما واریز می شود و زمانی که مجموع آن به حداقل مبلغ 5000 تومان برسد می توانید از منوی «مالی» در خواست برداشت وجه بزنید تا وجه مورد نظر به شماره شبایی که در پروفایل خودتان وارد نموده اید واریز شود.درخواست های هر هفته به صورت تجمیعی در پایان هفته به حساب بانکی شما واریز می شوند.در هر هفته فقط می توانید یکبار درخواست برداشت نمایید.
 • نحوه محاسبه سطح پورسانت به چه ترتیب است؟

  سطح تعرفه ها بر اساس میزان پورسانت دریافتی شما در سه ماه اخیر محاسبه می گردد، بدین معنی که روز اول که شما فعالیت می کنید هیچ پورسانتی دریافت ننموده اید و براساس سطح برنزی پورسانت اولین فروش شما محاسبه می شود، حال تصور کنید که سه هفته بعد مجموع پورسانت دریافتی شما به مبلغ 20000 تومان رسید، فروش بعدی شما براساس سطح نقره ای لحاظ می شود، یعنی در هر فروش مجموع پورسانت دریافتی سه ماهه اخیر شما محاسبه می شود و بر اساس آن سطح شما مشخص می گردد.

p4

 • پورسانت من از این پیشنهاد چگونه به حساب واریز می شود؟

  شما هر زمان که خواستید درخواست خود را از طریق یکی از راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید تا برای شما واریز نماییم

 • چه پاداش های برای این پیشنهاد در نظر گرفته شده است؟

  به همکاران که در پیشنهاد 4 با ما همکاری میکنند اگر در مدت یک ماه حداقل 10 نفر را توانستند از سایت خود در سیستم ثبت نام کنند   پورسانت 40 درصد پرداخت می شود . اگر در مدت یک ماه حداقل 20 نفر را توانستند از سایت خود در سیستم ثبت نام کنند پورسانت آنها از  به 45 درصد ارتقا پیدا میکند. اگر در مدت یک ماه حداقل 30 نفر را توانستند از سایت خود در سیستم ثبت نام کنند پورسانت آنها به 50 درصد ارتقا پیدا میکند. اگر در مدت یک ماه حداقل 40 نفر را توانستند از سایت خود در سیستم ثبت نام کنند پورسانت آنها به 55 درصد ارتقا پیدا میکند.

 • بعد از اینکه در پیشنهاد 4 ثبت نام کردم باید چکار کنم؟

  بعد از اینکه ما به شما یک سایت مشابه سایت نوین اندیشان به شما دادید شما همین تبلیغاتی که در سایت ما می باشد را تبلیغ میکنید و هر کسی از طریق سایت یا اپلیکیشن شما در یکی از پیشنهادات ثبت نام کرد 40 درصد از هزینه ثبت نامش متعلق به شماست.